ВОСПИТАТЕЛЬНАЯ РАБОТА

РАСКЛАД ПАЗАКЛАСНАЙ РАБОТЫ

 

 

                                                            

РАСКЛАД ПАЗАКЛАСНАЙ РАБОТЫ

ДУА “Купяціцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Дзень

Час/клас

1

2

3

4

5

Панядзелак

13.55-14.40

 

 

аб’яднанне па інтарэсам

“Інфазнаўцы” каб.45

 

 

14.45-15.30

 

 

 

 

класн.гадз. каб.44

 

Аўторак

12.40-13.25

класн.гадз. каб.1

 

 

 

 

12.50-13.35

 

класн.гадз. каб.5

 

 

 

13.50-14.35

 

 

класн.гадз.

каб.6

класн.гадз. каб.7

 

13.55-15.35

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсам “Юны краязнаўца” каб.44

15.50-16.35

 

 

аб’яднанне па інтарэсам

“Інфазнаўцы”  каб.45

 

 

Серада

 

12.40-13.25

аб’яднанне па інтарэсам “Камп’юша”

каб.45

 

 

 

 

15.50-16.35

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсам “ЮІР”, каб.43

Чацвер

8.30-8.50

інф.гадз.

 каб.1

інф.гадз.

каб.5

інф.гадз.

каб.6

інф.гадз.

каб.7

інф.гадз.

каб.44

13.55-15.35

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсам “Юны краязнаўца” каб.44

Пятніца

12.40-13.25

аб’яднанне па інтарэсам “Камп’юша”

каб.45

 

 

 

 

13.55-14.40

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсам

“Званочкі” актавая зала

 

14.50-15.35

 

аб’яднанне па інтарэсам

“Зорачкі” актавая зала

 

 

 

Субота

 

08.45-13.45

Спаборніцтвы школьнай і раённай спартакіяд, дні здароўя,

матчавыя сустрэчы па відам спорта

 

 

 

 

Дзень

Час

клас

6

7

8

9

10

11

Панядзелак

14.45-15.30

 

класн.гадз. каб. 24

 

 

 

 

 

15.50-17.30

аб’яднанне па інтарэсам  “Мерыдыян” каб.44

 

 

аб’яднанне па інтарэсам  “Мерыдыян” каб.44

 

 

аб’яднанне па інтарэсам  “Пелігрым ” каб.43

 

Аўторак

14.45-15.30

 

 

 

 

 

класн.гадз.

каб.43

15.50-16.35

аб’яднанне па інтарэсам “ЮІР”

 каб. 43

 

аб’яднанне па інтарэсам “ЮІР”

 каб. 43

 

Серада

8.05-8.50

 

 

 

класн.гадз.  каб.20

 

 

15.50-16.35

аб’яднанне па інтарэсам “ЮІР”, каб.43

 

аб’яднанне па інтарэсам “ЮІР”, каб.43

 

15.50-17.30

аб’яднанне па інтарэсам

“ЮВП”

каб.23

 

 

 

 

 

Чацвер

8.30-8.50

інф.гадз.

каб.23

інф.гадз. каб.24

інф.гадз. каб.43

інф.гадз. каб.20

інф.гадз. каб.22

інф.гадз. каб.43

16.30-18.10

 

 

аб’яднанне па інтарэсам “Юны валейбаліст”

спартыўная зала

15.50-16.35

 

 

 

 

 

Пятніца

8.05-8.50

 

 

класн.гадз каб.43

 

класн.гадз.

каб.22

 

14.45-15.30

класн.гадз.

каб.23

 

 

 

 

 

15.50-17.30

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсам “Смайл”

каб.24

Субота

08.45-13.45

 

Спаборніцтвы школьнай і раённай спартакіяд, дні здароўя,

матчавыя сустрэчы па відам спорта

11.00 – 12.45

 

аб’яднанне па інтарэсам “Купалінка”

бібліятэка

 

 

 

                   

 

            

 

 

Фізкультурна-аздараўленчая і спартыўна-масавая работа

Фізкультурна-аздараўленчая і спартыўна-масавая работа

Мерапрыемства

Дата правядзення

Удзельнікі

1.      

Арганізацыйныя заняткі ў спартыўнай зале

 05.09.20

5-11 класы

2.      

Дзень здароўя

Адкрыццё спартакіяды “Летняе мнагабор’е “Здароўе”

12.09.20

1-11 класы

3.      

Шкаліяда - 2020

19.09.20

5-11 класы

4.      

Першынство школы па міні - футболе

26.09.20

юнакі 5-11 класаў

5.      

Першынство школы па міні-футболе

03.10.20

юнакі 5-11 класаў

6.      

Дзень здароўя “Асенні крос”

10.10.20

5-11 класы

7.      

Турнір па настольным тэнісе

17.10.20

9-11 класы

8.      

Спаборніцтвы па стрыт-боле

24.10.20

7-11 класы

9.      

Першынство школы па шашках

31.10.20

5-11 класы

10.                         

Спартыўна-масавыя і фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы ў дні асенніх канікул

01.11.-08.11.2020

па асобным плане

11.                         

Дзень здароўя “Дзень гімнаста”

14.11.20

5-11 класы

12.                         

“Вас выклікае Спартландыя”

21.11.20

5-11 класы

13.                         

Першынство школы па шахматах

28.11.20

5-11 класы

14.                         

Матчавая сустрэча па валейболе

05.12.20

7-11 класы

15.                         

Дзень здароўя “Дзень спартыўных гульняў”

12.12.20

5-11 класы

16.                         

Бліц-турнір па шахматах “Белая ладдзя”

19.12.20

5-11 класы

17.                         

Спартыўна-масавыя і фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы ў дні зімовых канікул

25.12.2020- 10.01.2021

па асобным плане

18.                         

Дзень здароўя “Зімовае мнагабор’е  “Здароўе”

16.01.21

5-11 класы

19.                         

Першынство школы па настольным тэнісе

23.01.21

5-11 класы

20.                         

Лыжны паход

30.01.21

5-11 класы

21.                         

Турнір “Лепшы валейбаліст школы”

06.02.21

7-11 класы

22.                         

Дзень здароўя. Лыжныя гонкі “Беларуская сняжынка”

13.02.21

5-11 класы

23.                         

Спаборніцтвы “Снежны снайпер”

20.02.21

5-11 класы

24.                         

 Зімовае мнагабор’е “Абаронца Айчыны”

27.02.21

юнакі 5-11 класаў

25.                         

Турнір “А, ну  дзяўчаты”

06.03.21

дзяўчаты 7-11класаў

26.                         

Дзень здароўя “Першынство школы па валейболе (піянерболе)”

13.03.21

5-11 класы

27.                         

Турнір “Лепшы баскетбаліст школы”

20.03.21

5-11 класы

28.                         

Спартландыя

27.03.21

5-11 класы

29.                         

Спартыўна-масавыя і фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы ў дні вясновых канікул

28.03.-04.04.21

па асобным плане

30.                         

Дзень здароўя “Дзень бегуна” (эстафеты)

10.04.21

5-11 класы

31.                         

Турнір па лёгкай атетыцы “300 талентаў для Каралевы”

17.04.21

2-5 класы

32.                         

Турнір па футболе “Скураны мяч”

24.04.21

5-11 класы

33.                         

Дзень здароўя “Дзень прыгуна”

08.05.21

5-11класы

37.

Спартыўнае свята “Мы выбіраем ЗЛЖ!”, да Міжнароднага дня сям’і

15.05.21

1-4 класы

38.

Агляд узроўню фізічнай падрыхтаванасці

22.05.21

5-11      класы

39.

Спартыўны фестываль

29.05.21

2-11      класы

40.

Спартыўныя мерапрыемствы на летніх  канікулах

01.06.-31.08.21

па асобным плане

 

 

Арганізацыя работы ў шосты школьны дзень на 1 паўгоддзе

Арганізацыя работы ў шосты школьны дзень 

ВЕРАСЕНЬ

Дата

Тэма дня

Назва мерапрыемства

Класы

Адказныя педагогі

05

Прафілактычна-пазнавальная

Відэалекторый “Азбука бяспекі на дарозе”

1-4

Малочка Л.А.

Віктарына-конкурс знаўцаў правілаў дарожнага руху

5-8

Шпакоўская Р.У.

 

 

Вусны часопіс па ПДР “Паважаеш сябе-паважай і другіх!”

9-11

Макарэвіч Н.П.

12

Спартыўная

Дзень здароўя і спорту

1-4

Сухаверхая Т.А.

5-11

Класныя кіраўнікі

19

Асветніцкая

 

 

Бібліяквэст “За кладам… у бібліятэку”

1-4

 

Калянчук Л.Я.

Інтэлектуальная пазнавальная гульня

“Веды з бібліятэкі”         

5-8

 

 

Лявошка Н.Л.

Круглы стол

 “Убачыць свет праз літаратуру”

9-11

Вячорка Н.М.

26

Прававая

Гульня “Маю права”

1-4

Балук І.К.

Ток-шоу “Права і абавязак”

5-8

Закіркіна Н.Л.

Круглы стол

“У свеце закона”

9-11

Еўтуховіч В.М.

КАСТРЫЧНІК

03

Святочная

Святочны канцэрт да Дня настаўніка

1-11

Класныя кіраўнікі

10

Спартыўна-творчая

КТС “Маме маёй прысвячаю…”

1-4

Малочка Л.А.

Дзень здароўя і спорту

5-11

Класныя кіраўнікі

17

Спартыўна-краязнаўчая

Дзень здароўя і спорту

 

1-4

Сухаверхая Т.А.

Завочнае падарожжа “Край, дзе ты нарадзіўся”

5-8

Вабішчэвіч А.М.

 

 

Брэйн-рынг “Наша Беларусь”

9-11

Макарэвіч Н.П.

24

Прававая

Гутарка “Дзень нараджэння ААН”

1-4

Калянчук Л.Я.

Канферэнцыя “Роля ААН для грамадства”

5-8

Шпакоўская Р.У.

Інфармацыя+ “ААН учора і сёння”

9-11

Вячорка Н.М.

31

Прафілактычна-пазнавальная

Час прафілактыкі “Каб бяспечна адпачыць на канікулах”

1-4

Балук І.К.

Урок бяспекі “Ведай і не забывай”

5-8

Лявошка Н.Л.

Гадзіна бяспекі “Увага! Сетка Інтэрнэт”

9-11

Еўтуховіч В.М.

ЛІСТАПАД

14

Спартыўна-прававая

Прававы лабірынт па матэрыялах дзіцячага прававога сайта (http://mir.pravo.by)

1-4

Малочка Л.А.

 

Дзень здароўя і спорта

5-11

Класныя кіраўнікі

21

Спартыўна-прававая

Дзень здароўя і спорту

1-4

Сухаверхая Т.А.

Круглы стол “Падлетак і закон”

5-8

Закіркіна Н.Л.

Дыспут “Ці маеш ты права на…?”

9-11

Макарэвіч Н.П.

28

ЗЛЖ

Конкурсная праграма “Здаровым быць здорава!”

1-4

Калянчук Л.Я.

Гадзіна-роздум “Каштоўнасці ў жыцці чалавека”

5-8

Вабішчэвіч А.М.

Гутарка-дыялог “Усё ў тваіх руках”

9-11

Вячорка Н.М.

СНЕЖАНЬ

05

Прафарыентацыйна-прававая

Пазнавальная гадзіна “Прававая азбука”

1-4

 

Балук І.К.

Падарожжа “Па краіне прафесій”

5-8

Шпакоўская Р.У.

Прэзентацыя “Хто такі валанцёр?”

9-11

Еўтуховіч В.М.

12

Спартыўна-творчая

КТС “Набліжаем Новы год”

1-4

Малочка Л.А.

Дзень здароўя і спорту

5-11

Класныя кіраўнікі

19

Спартыўна-прававая

Дзень здароўя і спорту

1-4

 

Сухаверхая Т.А.

Вусны часопіс “Бяспечная зіма”

5-8

Лявошка Н.Л.

Прафілактычная кансультацыя

“Адказнасць за правапарушэнні”

9-11

Макарэвіч Н.П.