Расписание внеклассной работы

РАСКЛАД ПАЗАКЛАСНАЙ РАБОТЫ

 

 

Дзень

Час/клас

1

2

3

4

5

 

Панядзелак

14.50-15.35

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Наш край” каб.20

 

15.50-16.35

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Інфазнаўцы ” каб.45

 

 

Аўторак

12.40-13.15

класн.гадз. каб.1

 

 

 

 

 

13.55-14.40

 

 

класн.гадз.

каб.6

класн.гадз. каб.7

 

 

14.40-15.40

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Адарына” актавая зала

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Адарына” актавая зала

 

Серада

12.55-13.40

 

класн.гадз. каб.5

 

 

 

 

14.00-14.45

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Інфазнаўцы” каб.45

 

 

 

 

 

 

14.45-15.30

 

 

 

 

класн.гадз.

каб.20

14.50-15.35

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Асновы праваслаўнай культуры” каб.6

 

 

 

15.00-16.40

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Адарына” актавая зала

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Адарына” актавая зала

 

Чацвер

08.30-8.50*

інф.гадз.

каб.1

інф.гадз.

каб.5

інф.гадз.

каб.6

інф.гадз.

каб.7

інф.гадз.

каб.20

 

14.50-15.35

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Наш край ” каб.20

 

15.00-15.45

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах  “МайстарОк”

каб. 10

 

 

Пятніца

13.50-14.35

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Асновы праваслаўнай культуры” каб.6

 

 

 

13.55-14.40

аб’яднанне па інтарэсах

“Зорачкі” актавая зала

 

 

 

 

 

14.50-15.35

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Званочкі” актавая зала

 

 

 

Субота

9.45-13.45

Спаборніцтвы школьнай і раённай спартакіяд, дні здароўя,

матчавыя сустрэчы па відам спорта

 

9.10-9.55

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах “МастерОк”

каб.12

 

 

                   

 

Дзень

Час

  клас

6

7

8

9

10

11

Панядзелак

08.05-08.50

 

 

 

 

 

класн.гадз.

каб.42

14.50-15.35

класн.гадз. каб.23

 

класн.гадз. каб.44

 

 

 

15.45-16.30

аб’яднанне па інтарэсах  “Патрыёты” каб.10

 

 

 

 

15.40-17.15

 

 

аб’яднанне па інтарэсах  “Мерыдыян” каб.44

 

14.50-15.35

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах “ЮІР ” каб.45

 

Аўторак

15.00-16.35

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Юны краязнаўца”

каб.44

 

 

 

15.55-16.40

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах “Не пытанне” каб.43

аб’яднанне па інтарэсах “ЮІР ” каб.45

 

Серада

08.05-08.50

 

класн.гадз.  каб.24

 

 

 

 

08.30-8.50*

 

 

 

 

 

інф.гадз.  каб.42

15.45-17.25

 

аб’яднанне па інтарэсах “Смайл” каб.24

 

 

 

 

15.55-16.40

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах “Не пытанне” каб.43

Чацвер

08.30-8.50*

інф.гадз.

каб.23

інф.гадз. каб.24

інф.гадз. каб.44

інф.гадз. каб.43

інф.гадз.  каб.22

 

15.00-15.45

 

аб’яднанне па інтарэсах  “МайстарОк”

каб. 10

 

 

 

 

15.45-17.25

аб’яднанне па інтарэсах

“ЮВП” каб.43

 

 

 

 

15.50-17.30

 

 

аб’яднанне па інтарэсах “Купалінка”

каб.19

 

аб’яднанне па інтарэсах “Купалінка”

каб.19

 

Пятніца

14.50-15.35

 

 

 

класн.гадз.  каб.43

класн.гадз.  каб.22

 

15.00-15.45

аб’яднанне па інтарэсах

“Топ”  каб.38

 

 

 

 

15.50-17.25

аб’яднанне па інтарэсах

“Топ” актавая зала

15.50-17.20

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах “Юны валейбаліст” каб.26

Субота

9.10-9.55

 

аб’яднанне па інтарэсах “МастерОк”

каб.12

 

 

 

9.00-9.45; 10.55-12.30

аб’яднанне па інтарэсах

“Топ” актавая зала

 

 

 

11.00-11.45

аб’яднанне па інтарэсах  “Патрыёты” каб.10

 

 

 

9.45-13.45

Спаборніцтвы школьнай і раённай спартакіяд, дні здароўя,

матчавыя сустрэчы па відам спорта

       *4-тая серада і 4-ты чацвер 08.05 – 08.50