Расписание внеклассной работы

 

РАСКЛАД ПАЗАКЛАСНАЙ РАБОТЫ

ДУА “Купяціцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

на ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Дзень

Час/клас

1

2

3

4

5

Панядзелак

12.45-13.20

класн.гадз. каб.1

 

 

 

 

13.55-14.40

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Завіток” каб.6

 

аб’яднанне па інтарэсах “Камп’юша”

каб.45

 

Аўторак

12.50-13.35

 

класн.гадз. каб.6

 

 

 

13.50-14.35

 

 

класн.гадз.каб.7

класн.гадз. каб.5

 

15.50-16.35

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Геймдызайнеры”каб.45

Серада

 

15.50-16.35

 

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Геймдызайнеры”каб.45

 

 

 

Чацвер

8.30-8.50

інф.гадз.

 каб.1

інф.гадз.

каб.6

інф.гадз.

каб.5

інф.гадз.

каб.7

інф.гадз.

каб.40

Пятніца

12.55- 13.40

аб’яднанне па інтарэсах

“Зорачкі” актавая зала

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Зорачкі”

 актавая зала

13.55-14.40

 

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Званочкі” актавая зала

аб’яднанне па інтарэсах “Камп’юша”

каб.45

 

14.45-15.30

 

 

 

 

класн.гадз. каб.40

Субота

 

11.00-14.00

 

Дні здароўя, школьныя і раённыя спаборніцтвы

 

 

 

 

 

 

Дзень

Час

клас

6

7

8

9

10

11

Панядзелак

14.55-17.30

 

 

аб’яднанне па інтарэсах  “Пелігрым ”

каб.43

 

 

 

15.50-18.25

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах  “Мерыдыян”

каб.44

Аўторак

14.55-16.35

 

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах  “Юны краязнаўца”

каб.44

 

 

 

 

15.50-16.35

аб’яднанне па інтарэсах “Смайл”,  каб. 24

 

 

15.50-16.35

аб’яднанне па інтарэсах

“Геймдызайнеры”каб.45

 

 

 

 

 

Серада

8.30-8.50

 

 

інф.гадз.

каб.20

інф.гадз.

каб.23

інф.гадз.

каб.43

інф.гадз. каб.44

14.45-15.30

 

класн.гадз. каб. 42

 

 

 

 

15.50-16.35

 

аб’яднанне па інтарэсах

“Геймдызайнеры”каб.45

 

 

 

 

 

15.50-17.30

аб’яднанне па інтарэсах “ЮІР”, каб.23

 

 

Чацвер

8.30-8.50

інф.гадз. каб.22

 

 

 

 

 

14.45 – 15.30

класн.гадз.

каб.22

 

 

 

 

 

Пятніца

8.05-8.50

 

 

 

 

класн.гадз.

каб.43

 

8.30-8.50

 

інф.гадз.

 каб.42

 

 

 

 

14.45-15.30

 

 

класн.гадз каб.20

класн.гадз. каб.23

 

класн.гадз.

каб.44

16.40-18.20

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсах “Юны валейбаліст”

спартыўная зала

Субота

09.55-11.35

 

аб’яднанне па інтарэсах “Купалінка”

бібліятэка

 

 

 

 

11.50 – 13.30

аб’яднанне па інтарэсах

“Юны пажарны выратавальнік” каб.4

 

 

 

11.00-14.00

Дні здароўя, школьныя і раённыя спаборніцтвы