РАСКЛАД ПАЗАКЛАСНАЙ РАБОТЫ

 

РАСКЛАД ПАЗАКЛАСНАЙ РАБОТЫ

ДУА “Купяціцкая сярэдняя школа” Пінскага раёна

на ІІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

Дзень

Час/клас

1

2

3

4

5

Панядзелак

13.55-14.40

 

 

аб’яднанне па інтарэсам

“Інфазнаўцы” каб.45

 

 

14.45-15.30

 

 

 

 

класн.гадз. каб.44

 

Аўторак

12.40-13.25

класн.гадз. каб.1

 

 

 

 

12.50-13.35

 

класн.гадз. каб.5

 

 

 

13.50-14.35

 

 

класн.гадз.

каб.6

класн.гадз. каб.7

 

13.45-14.30

аб’яднанне па інтарэсам “Камп’юша”

каб.45

 

 

 

 

13.55-15.35

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсам “Юны краязнаўца” каб.44

Серада

 

12.40-13.25

аб’яднанне па інтарэсам “Камп’юша”

каб.45

 

 

 

 

15.50-16.35

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсам “ЮІР”, каб.43

Чацвер

8.30-8.50

інф.гадз.

 каб.1

інф.гадз.

каб.5

інф.гадз.

каб.6

інф.гадз.

каб.7

інф.гадз.

каб.44

13.55-15.35

 

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсам “Юны краязнаўца” каб.44

15.50-16.35

 

 

аб’яднанне па інтарэсам

“Інфазнаўцы”  каб.45

 

 

Пятніца

13.55-14.40

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсам

“Званочкі” актавая зала

 

14.50-15.35

 

аб’яднанне па інтарэсам

“Зорачкі” актавая зала

 

 

 

Субота

 

08.45-13.45

Спаборніцтвы школьнай і раённай спартакіяд, дні здароўя,

матчавыя сустрэчы па відам спорта

 

 

 

 

Дзень

Час

клас

6

7

8

9

10

11

Панядзелак

14.45-15.30

 

класн.гадз. каб. 24

 

 

 

 

 

15.50-17.30

аб’яднанне па інтарэсам  “Мерыдыян” каб.44

 

 

аб’яднанне па інтарэсам  “Мерыдыян” каб.44

 

 

аб’яднанне па інтарэсам  “Пелігрым ” каб.43

 

Аўторак

14.45-15.30

 

 

 

 

 

класн.гадз.

каб.43

15.50-16.35

аб’яднанне па інтарэсам “ЮІР”

 каб. 43

 

аб’яднанне па інтарэсам “ЮІР”

 каб. 43

 

Серада

8.05-8.50

 

 

 

класн.гадз.  каб.20

 

 

14.55-16.35

аб’яднанне па інтарэсам

“ЮВП”

каб.23

 

 

 

 

 

15.50-16.35

аб’яднанне па інтарэсам “ЮІР”, каб.43

 

аб’яднанне па інтарэсам “ЮІР”, каб.43

 

Чацвер

8.30-8.50

інф.гадз.

каб.23

інф.гадз. каб.24

інф.гадз. каб.42

інф.гадз. каб.20

інф.гадз. каб.22

інф.гадз. каб.43

16.30-18.10

 

 

аб’яднанне па інтарэсам “Юны валейбаліст”

спартыўная зала

 

Пятніца

8.05-8.50

 

 

класн.гадз каб.43

 

класн.гадз.

каб.22

 

14.45-15.30

класн.гадз.

каб.23

 

 

 

 

 

15.50-17.30

 

 

 

аб’яднанне па інтарэсам “Смайл”

каб.24

Субота

08.45-13.45

 

Спаборніцтвы школьнай і раённай спартакіяд, дні здароўя,

матчавыя сустрэчы па відам спорта

11.00 – 12.45

 

аб’яднанне па інтарэсам “Купалінка”

бібліятэка