План работы в шестой школьный день

Арганізацыя работы ў шосты школьны дзень 

ВЕРАСЕНЬ

Дата

Тэма дня

Назва мерапрыемства

Класы

Адказныя педагогі

05

Прафілактычна-пазнавальная

Відэалекторый “Азбука бяспекі на дарозе”

1-4

Малочка Л.А.

Віктарына-конкурс знаўцаў правілаў дарожнага руху

5-8

Шпакоўская Р.У.

 

 

Вусны часопіс па ПДР “Паважаеш сябе-паважай і другіх!”

9-11

Макарэвіч Н.П.

12

Спартыўная

Дзень здароўя і спорту

1-4

Сухаверхая Т.А.

5-11

Класныя кіраўнікі

19

Асветніцкая

 

 

Бібліяквэст “За кладам… у бібліятэку”

1-4

 

Калянчук Л.Я.

Інтэлектуальная пазнавальная гульня

“Веды з бібліятэкі”         

5-8

 

 

Лявошка Н.Л.

Круглы стол

 “Убачыць свет праз літаратуру”

9-11

Вячорка Н.М.

26

Прававая

Гульня “Маю права”

1-4

Балук І.К.

Ток-шоу “Права і абавязак”

5-8

Закіркіна Н.Л.

Круглы стол

“У свеце закона”

9-11

Еўтуховіч В.М.

КАСТРЫЧНІК

03

Святочная

Святочны канцэрт да Дня настаўніка

1-11

Класныя кіраўнікі

10

Спартыўна-творчая

КТС “Маме маёй прысвячаю…”

1-4

Малочка Л.А.

Дзень здароўя і спорту

5-11

Класныя кіраўнікі

17

Спартыўна-краязнаўчая

Дзень здароўя і спорту

 

1-4

Сухаверхая Т.А.

Завочнае падарожжа “Край, дзе ты нарадзіўся”

5-8

Вабішчэвіч А.М.

 

 

Брэйн-рынг “Наша Беларусь”

9-11

Макарэвіч Н.П.

24

Прававая

Гутарка “Дзень нараджэння ААН”

1-4

Калянчук Л.Я.

Канферэнцыя “Роля ААН для грамадства”

5-8

Шпакоўская Р.У.

Інфармацыя+ “ААН учора і сёння”

9-11

Вячорка Н.М.

31

Прафілактычна-пазнавальная

Час прафілактыкі “Каб бяспечна адпачыць на канікулах”

1-4

Балук І.К.

Урок бяспекі “Ведай і не забывай”

5-8

Лявошка Н.Л.

Гадзіна бяспекі “Увага! Сетка Інтэрнэт”

9-11

Еўтуховіч В.М.

ЛІСТАПАД

14

Спартыўна-прававая

Прававы лабірынт па матэрыялах дзіцячага прававога сайта (http://mir.pravo.by)

1-4

Малочка Л.А.

 

Дзень здароўя і спорта

5-11

Класныя кіраўнікі

21

Спартыўна-прававая

Дзень здароўя і спорту

1-4

Сухаверхая Т.А.

Круглы стол “Падлетак і закон”

5-8

Закіркіна Н.Л.

Дыспут “Ці маеш ты права на…?”

9-11

Макарэвіч Н.П.

28

ЗЛЖ

Конкурсная праграма “Здаровым быць здорава!”

1-4

Калянчук Л.Я.

Гадзіна-роздум “Каштоўнасці ў жыцці чалавека”

5-8

Вабішчэвіч А.М.

Гутарка-дыялог “Усё ў тваіх руках”

9-11

Вячорка Н.М.

СНЕЖАНЬ

05

Прафарыентацыйна-прававая

Пазнавальная гадзіна “Прававая азбука”

1-4

 

Балук І.К.

Падарожжа “Па краіне прафесій”

5-8

Шпакоўская Р.У.

Прэзентацыя “Хто такі валанцёр?”

9-11

Еўтуховіч В.М.

12

Спартыўна-творчая

КТС “Набліжаем Новы год”

1-4

Малочка Л.А.

Дзень здароўя і спорту

5-11

Класныя кіраўнікі

19

Спартыўна-прававая

Дзень здароўя і спорту

1-4

 

Сухаверхая Т.А.

Вусны часопіс “Бяспечная зіма”

5-8

Лявошка Н.Л.

Прафілактычная кансультацыя

“Адказнасць за правапарушэнні”

9-11

Макарэвіч Н.П.